Serecznie witamy w City Tours Kraków!

KrakauPolski oddział touroperatora City Tours mieści się w Krakowie przy ulicy Miłkowskiego 3. Z tego miejsca City Tours Polska działa jako biuro turystyki przyjazdowej w Krakowie, świadcząc wszystkie rodzaje usług turystycznych w Krakowie (np. wynajem autokarów z kierowcą i przewodnikiem) oraz w razie potrzeby zajmując się kompletną organizacją i realizacją indywidualnie przygotowanych wycieczek dla wszystkich rodzajów grup. Wraz ze starannie wybranymi przedsiębiorcami, świadczącymi usługi turystyczne, City Tours Polska w Krakowie może zorganizować dla Państwa zwiedzanie miasta, wycieczkę, zatroszczyć się o wyżywienie, bilety wstępu oraz nocleg. Na tej stronie znajdą Państwo informacje na temat Krakowa i jego zabytków oraz o usługach z zakresu turystyki i kultury, oferowanych przez City Tours Polska w Krakowie. Na ewentualne pytania na temat Krakowa i naszych usług z przyjemnością odpowiemy telefonicznie lub mailowo.

O Krakowie

Kraków ma około 760 tys. mieszkańców i jest stolicą województwa małopolskiego. W promeniu 100 kilometrów mieszka około 8 milionów ludzi; odpowiada to liczbie ludności Austrii. Do 1596 Kraków był stolicą Polski, dlatego też posiada imponującą spuściznę historycznych budowli, tradycji kulturalnych i zabytków. W Krakowie znajdują się między innymi drugi najstarszy uniwersytet w Europie Środkowej, Zamek Wawel z grobami większości polskich królów oraz wielu ważnych osobistości z polskiej historii, a także wiele interesujących budowli gotyckich, renesansowych i barokowych. Najważniejszymi zabytkami Krakowa są Stare Miasto wraz z Rynkiem Głównym, Sukiennice, wieża ratuszowa i kościół Mariacki, dzielnica Kazimierz oraz znajdujące się na jej obszarze liczne synagogi, Zamek Królewski na Wawelu i Katedra Wawelska oraz wiele kościołów, klasztorów, muzeów i pałaców. W bezpośrednich okolicach Krakowa leży były obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau, kopalnia soli w Wieliczce oraz ośrodek sportów zimowych Zakopane.

Usługi City Tours w Krakowie

Biuro turystyki przyjazdowej City Tours w Krakowie z przyjemnością świadczy wszystkie rodzaje usług turystycznych i na życzenie zajmie się całkowitą organizacją Państwa wycieczki do Krakowa lub pobytu w nim. Spokojnie mogą Państwo pozostawić nam techniczne aspekty i skoncentrować się na zwiedzaniu miasta. Między innymi świadczymy następujące usługi turystyczne w Krakowie:

  • Wynajem autokarów w Krakowie: Wynajem autokarów, minibusów i busów różnych wielkości na zwiedzanie miasta i do przewozu osób w Krakowie oraz transfery lotniskowe z i na lotnisko Balice, na i z lotniska w Katowicach oraz wycieczki w okolice Krakowa.
  • Przewodnicy w Krakowie: Zwiedzanie indywidualnie przygotowanymi trasami zwiedzania przez Stare Miasto, dzielnicę Kazimierz i górę Wawel. Usługi kompetentnych przewodników z Krakowa w trakcie pieszego lub autokarowego zwiedzania.

Rezerwacja zwiedzania w Krakowie

Nieważne, jakiego rodzaju usługi turystyczne w Krakowie Państwa interesują: zespół biura turystyki przyjazdowej City Tours Polska z przyjemnością udzieli informacji na temat wszystkich aspektów wycieczki do Krakowa, podstawi autokar odpowiedniej wielkości, zapewni przewodnika na zwiedzanie i zatroszczy się o wszystkie kwestie związane z wycieczeką. Jeżeli potrzebują Państwo usług turystycznych w Krakowie, prosimy o kontakt z naszym biurem pod adresem - czekamy na Państwa zapytania!