Serdecznie witamy w City Tours Warszawa!

WarszawaTouroperator City Tours Polska oferuje w Warszawie swoje usługi jako biura turystyki przyjazdowej, pośredniczy różnym usługom turystycznym: od wynajmu autokarów i busów przez wynajem pośredników aż po organizację menu dla grup i noclegu w Warszawie. Na tej stronie znajdą Państwo zwięzłe informacje o Warszawie i jej zabytkach oraz o ofercie touroperatora City Tours w Warszawie. Nasz zespół jest w każdej chwili do Państwa dyspozycji, aby mailowo lub telefonicznie odpowiedzieć na wszystkie pytania co do Warszawy, jej zabytków i naszych usług w Warszawie.

O Warszawie

Miasto Warszawa ma ponad 1,7 miliona mieszkańców; doliczając okalającą ją aglomerację liczy około 3,5 miliona mieszkańców. Tym samym Warszawa jest dziewiątym pod względem wielkości miastem w Unii Europejskiej. Warszawa, będąca jednocześnie siedzibą władz województwa mazowieckiego i stolicą Polski, jest ważnym centrum gospodarczym Europy. Ponadto jej liczne zabytki oraz bogata historia co roku przyciągają miliony turystów. Warszawska starówka została umieszczona na liście światowego dziedzictwa UNESCO; do najważniejszych zabytków na jej obszarze zalicza się: Zamek Królewski, trójkątny Plac Zamkowy z kolumną Zygmunta, Pałac pod Blachą, Rynek Starego Miasta, Barbakan, Katedra św. Jana i kościół Jezuitów. Oprócz Starego Miasta warto odwiedzić także pobliskie Nowe Miasto i znajdujący się w jego obrębie kościół Nawiedzenia NMP. W trakcie pobytu w Warszawie warto również uwzględnić Trakt Królewski, Krakowskie Przedmieście, Pałac Kazimierzowski, Park Ujazdowski, Łazienki wraz z Pałacem na Wodzie oraz liczne pałacyki i kościoły.

Usługi City Tours w Warszawie

Touroperator City Tours umożliwi Państwu szybkie i wygodne poznanie Warszawy i jej zabytków. Przejmiemy techniczną stronę zwiedzania w Warszawie, podczas gdy Państwo będą mogli oddać się przyjemościom warszawskiej wycieczki. Między innymi oferujemy następujące usługi turystyczne w Warszawie:

  • Wynajem autokarów w Warszawie: Wynajem autokarów i busów wszystkich wielkości z kierowcą do przewozu osób, zwiedzania miasta, transferów lotniskowych oraz na wycieczki w okolice Warszawy.
  • Przewodnicy w Warszawie: Usługi kompetentnych przewodników z Warszawy - oprowadzanie po Starym Mieście, zwiedzanie autokarem lub minibusem oraz wycieczki w okolicach Warszawy.

Rezerwacja zwiedzania Warszawy

Niezależnie od tego, jakich usług w Warszawie Państwo potrzebują: zespół City Tours Polska z przyjemnością pomoże w przygotowaniu wycieczki do Warszawy i świadczy wszystkie konieczne usługi od wynajmu autokaru aż po usługi przewodników, tak aby Państwa wycieczka przebiegła bez żadnych zakłóceń. Prosimy bez wahania skontaktować się z biurem turystyki przyjazdowej City Tours pod adresem !