Serdecznie witamy w City Tours Polska!

Austriacki touroperator City Tours Europa posiada w Polsce spółkę córkę o nazwie "City Tours Polska sp. z o.o." i siedzibę w Krakowie (ul. Miłkowskiego 3 lok. 501, PL 30-349 Kraków). Wraz ze starannie wybranymi biurami turystycznymi z całej Polski i z pomocą mobilnego zespołu kompetentnych współpracowników City Tours Polska zajmuje się podróżami każdego rodzaju i pośredniczy w organizacji wszystkich możliwych usług turystycznych w Polsce. Usługi City Tours Polska obejmują przede wszystkim następujące rodzaje usług turystycznych w Polsce:

  • Wynajem autokarów i busów: Wynajem odpowiednich autokarów z kierowcą do przewozu osób w obrębie każdego polskiego miasta, do transferów lotniskowych, do regionalnego i narodowego transportu osób, jak również do przewozu osób w całej Europie.
  • Organizacja zwiedzania autokarem: planowanie, organizacja i realizacja zwiedzania autokarem Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Krakowa oraz innych miast w całej Polsce .
  • Dopasowane do potrzeb wycieczki jednodniowe: Zaplanowanie i organizacja wycieczek jednodniowych, dopasowanych do potrzeb klientów, w okolice wszystkich polskich miast, realizowanych komfortowymi autokarami i busami z kierowcą, jak również w obecności kompetentnych przewodników i pilotów wycieczek z Polski.
  • Wycieczki kilkudniowe w Polsce: Organizacja wycieczek kilkudniowych w Polsce, z Polski i do Polski zgodnie z indywidualnymi życzeniami Państwa grupy.
  • Przewodnicy turystyczni: Opieka profesjonalnych polskich przewodników, którzy oprowadzą po mieście lub muzeum, poprowadzą zwiedzanie miasta autokarem albo wycieczkę autokarową po Polsce.
  • Piloci wycieczek: Opieka niezawodnych pilotów wycieczek, którzy zatroszczą się o to, aby każda wycieczka przebiegła bez zakłóceń.
  • Zamówienie menu dla grup: Zapewnienie posiłku dla grupy wycieczkowej w polskiej restauracji lub tawernie.
  • Rezerwacja noclegu dla grup: Rezerwacja odpowiedniego noclegu dla grup szkolnych, stowarzyszeń, przedsiębiorstw i innych grup wycieczkowych.

Nie ważne, jakiego rodzaju usług turystycznych Państwo szukają: zespół City Tours Polska z przyjemnością pomoże Państwu w rezerwacji odpowiedniej usługi. Pod adresem uzyskają Państwo wyczerpujące informacje o naszych usługach w Polsce. Czekamy na Państwa wiadomości!