Wycieczki jednodniowe w Polsce

Wycieczki jednodniowe PolskaNieustannie jesteśmy pytani: "Czy touroperator City Tours organizuje w ogóle zwiedzanie autokarem poza obszar miasta?". Odpowiedź brzmi: oczywiście, że tak! To, że w nazwie mamy angielskie słowo "city" ("miasto"), oznacza tylko, że specjalizujemy się w organizacji takich wycieczek, które odbywają się w mieście lub się z niego rozpoczynają. To obejmuje więc także jednodniowe wycieczki autokarowe po okolicach polskich miast, jak również w wiejskie regiony całej Europy.

Także w Polsce touroperator City Tours oferuje liczne wycieczki jednodniowe do interesujących atrakcji turystycznych, zlokalizowanych w okolicach głównych polskich miast. Każda wycieczka jest przy tym planowana przy uwzględnieniu zainteresowań danego klienta lub grupy turystycznej i jest wyłączną wycieczką tylko dla danej grupy. Zasadniczo poprzez City Tours Polska mogą Państwo zamówić wycieczki jednodniowe do każdego wybranego miejsca w Polsce, przy czym w zależności od środka transportu i czasu trwania wycieczki dokonujemy następującego podziału:

Podział według rodzaju pojazdu

  • Wycieczki autokarowe: dla większych grup touroperator City Tours Polska oferuje dopasowane do potrzeb jednodniowe wycieczki autokarowe. W takim wypadku mogą Państwo zdecydować, czy chcą Państwo skorzystać z naszych usług tylko wynajmując autokar, czy powierzą Państwo firmie City Tours Polska także zaplanowanie i organizację programu zwiedzania. Jeżeli zdecydują się Państwo na drugą możliwość, jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej kwestii organizacji wycieczki autokarowej w Polsce i przykładowo zajmiemy się zapewnieniem opieki przewodnika na czas Państwa wycieczki, rezerwacją menu dla grup w restauracjach i knajpach, rezerwacją biletów wstępu i wszystkimi innymi ewentualnymi kwestiami, zgodnie z Państwa życzeniami.
  • Wycieczki busami: Grupy wycieczkowe do max. ośmiu osób mają możliwość wyboru busa zamiast autokaru na czas swojej wycieczki. Prosimy jednak zwrócić uwagę na to, że w busie zajętym przez ośmiu gości i kierowcę nie ma już miejsca dla przewodnika lub pilota! Także w kwestii wycieczki busem City Tours Polska oferuje Państwu wybór pomiędzy jedynie wynajmem busa, a zajęciem się całościowym zaplanowaniem Państwa wycieczki w Polsce.

Podział według czasu trwania wycieczki

  • Wycieczki półdniowe: jak sama nazwa mówi, wycieczki półdniowe definiuje się jako wycieczki jednodniowe, których długość nie przekracza połowy dnia, przy czym touroperator City Tours Polska kalkuluje maksymalną długość wycieczki półdniowej na cztery godziny - licząc od momentu spotkania z naszym autokarem lub busem i/lub przewodnikiem względnie pilotem aż do ostatecznego końca jazdy. Istotne jest, że w przypadku wycieczki półdniowej zarówno miejsce spotkania, jak i punkt końcowy muszą leżeć na obszarze jednego i tego samego miasta. City Tours Polska z przyjemnością zorganizuje dla Państwa indywidualną wycieczkę półdniową każdego rodzaju w całej Polsce i może zaoferować Państwu zarówno wyłączny wynajem pojazdu, jak i zajęcie się wszystkimi rezerwacjami, niezbędnymi do odbycia Państwa wycieczki.
  • Wycieczki całodniowe: definicja wycieczki całodniowej nie jest tak prosta do sformułowania jak w przypadku wycieczki półdniowej. Zasadniczo dla City Tours Polska wycieczką całodniową jest każda wycieczka, która trwa ponad cztery godziny, ale poniżej dziesięciu. Jednakże często mają miejsce wycieczki o czasie trwania wynoszącym poniżej czterech godzin, które są przez nas traktowane jako "wycieczki całodniowe": oczywiście wtedy, gdy punkt początkowy i końcowy nie leżą na obszarze jednego, wzgl. tego samego miasta. Niezależnie od wszelkich definicji touroperator City Tours Polska jest zawsze gotów, pomóc Państwu w przygotowaniu i organizacji indywidualnie zaplanowanej wycieczki całodniowej w Polsce: podstawiając dla Państwa odpowiedni autokar lub bus z kierowcą albo planując cały program wycieczki całodniowej w Polsce.

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa także wycieczki kilkudniowe na przykład z takich miast jak Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań i innych w całej Polsce.

Są Państwo zainteresowani wycieczką w Polsce? Chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat możliwości organizacji indywidualnej wycieczki autokarem lub busem w Polsce? A może są już Państwo zdecydowani zarezerwować półdniową lub całodniową wycieczkę? W każdym razie zespół touroperatora City Tours Polska będzie się bardzo cieszyć z wiadomości wysłanych pod: !