Wynajem busów w Polsce

Wynajem busów Polska W City Tours Polska, polskiej spółce córce touroperatora City Tours, mogą Państwo nie tylko wynająć autokary, ale także zamówić odpowiednie dla Państwa wycieczek i przewozów minibusy z kierowcą. Pośredniczymy między innymi w wynajmie komfortowych busów do przewozu osób na obszarze Krakowa i Wrocławia, jak również do transferów lotniskowych z i na gdańskie i poznańskie lotnisko. W City Tours Polska małe grupy wycieczkowe mogą także wynająć busy na wycieczki po Warszawie, do przewozu osób w całej Polsce oraz do międzynarodowego transportu osobowego.

Jeżeli grupa wycieczkowa liczy do ośmiu osób, City Tours Polska poleca wynajem małego busa z kierowcą zamiast dużego autokaru. Nasze mikrobusy nadają się między innymi do następujących rodzajów podróży w Polsce:

  • Przewozy busami: w porównaniu do dużego autokaru małe mikrobusy mają tą zaletę, że mogą dotrzeć na ulice i do miejsc, do których autokar nie może dojechać. Nie ważne, czy są to wąskie uliczki krakowskiej Starówki, czy kręte ulice innych miast - minibusy mogą praktycznie odebrać Państwa spod drzwi, a następnie wszędzie zawieźć. Poza tym busy, wykorzystywane w krajowym lub międzynarodowym transporcie, są w stanie dojechać dużo szybciej, niż autokar, gdyż w przeciwieństwie do autokarów nie obowiązują ich restrykcyjne przepisy dotyczące ograniczenia prędkości i czasu pracy kierowcy.
  • Zwiedzanie Polski: także w trakcie zwiedzania miast mikrobusy mają dużo zalet - zarówno pod względem zwrotności, jak i rozmiarów. Podczas gdy np. w trakcie wycieczki po mieście autokar jest ograniczony tylko do pewnej liczby parkingów, mikrobus może prawie wszędzie zatrzymać się, aby pozwolić grupie wsiąść i wysiąść. Dzięki temu nasi przewodnicy mają większą elastyczność w planowaniu programu wycieczki niż w przypadku autokaru.
  • Wycieczki jednodniowe mikrobusami: oczywiście w City Tours Polska mogą Państwo wynająć mikrobusy z kierowcą także na krótkie wycieczki po okolicach wszystkich polskich miast. Zazwyczaj istnieje też opcja rezerwacji busa z kierowcą, pełniącym jednocześnie funkcję przewodnika, zamiast konieczności zamówienia busa + kierowcy + przewodnika. Dzięki temu w przypadku wycieczek po mieście minibusem uzyskujemy dużo niższą cenę w porównaniu do klasycznej wycieczki autokarowej. A jeżeli chcą Państwo zaoszczędzić jeszcze więcej, City Tours Polska uzupełni Państwa wycieczkę o odpowiednie posiłki dla grup w polskiej restauracji.
  • Wycieczki kilkudniowe mikrobusami: szczególnie ekskluzywnym wariantem podróży autokarowej jest podróż mikrobusem. Przede wszystkim dla małych grup do siedmiu osób istnieje możliwość wynajmu busa z kierowcą i rezerwacji profesjonalnego pilota wycieczek, aby mogli Państwo jak najwięcej skorzystać z wycieczki i cieszyć się wszystkimi urokami Polski w kompetentnym towarzystwie pilota. Oczywiście City Tours Polska z przyjemnością zorganizuje dla Państwa, niezależnie od wynajmu mikrobusu, także noclegi dla grup, odpowiednie dla Państwa wymagań.

Czy Państwa grupa jest wystarczająco mała i czy przekonaliśmy Państwa o zaletach zwiedzania, wycieczki minibusem lub przewozu osób minibusem? Jeżeli tak, to będziemy się bardzo cieszyć, jeżeli prześlą nam Państwo swoje zapytania pod adresem . Nasz zespół z przyjemnością udzieli wszystkich informacji dotyczących zamówienia wycieczek i przewozów w Polsce!