Wycieczki ze zwiedzaniem w Polsce

Busrundfahrten PolenSpośród wielu różnych sposobów odkrywania obcego miasta, wciąż największym powodzeniem cieszy się zwiedzanie autokarem. Żaden spacer po mieście, żadna przejażdżka bryczką, żaden lot nad miastem nie dadzą takiej możliwości szybkiego otrzymania pełnego obrazu miasta, poznania jego historii i zabytków, jak wycieczka autokarem ze zwiedzaniem wraz z profesjonalnym przewodnikiem. Jako dawne biuro usług przewodnickich City Tours Polska wie dobrze, że zwiedzanie autokarem musi być: zajmujące, a jednocześnie pouczające, różnorodne, ale nie przeładowane.

We współpracy z wieloma profesjonalnymi przewodnikami z całej Polski City Tours Polska oferuje szeroką gamę tras wycieczek w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i w innych polskich miastach. W programie wycieczek ze zwiedzaniem znajdą Państwo, w zależności od cech danego miasta, między innymi wycieczki o następującej tematyce:

  • Zwiedzanie w pigułce: Wycieczka ze zwiedzaniem w pigułce jest najlepsza, aby zdobyć pierwsze wrażenia z danego miasta. W ten sposób mogą być Państwo pewni, że zobaczą najważniejsze zabytki miasta, tak aby później móc je dokładnie odkryć na własną rękę. Poza tym takie zwiedzanie dostarczy niezbędnych informacji dotyczących historii, kultury i teraźniejszości miasta. City Tours Polska oferuje zwiedzanie w pigułce we wszystkich polskich miastach. W zależności od natężenia ruchu i liczby zabytków w danym mieście takie zwiedzanie może trwać od jednej do trzech godzin. Niektóre wycieczki ze zwiedzaniem w pigułce są możliwe także, a czasem nawet tylko w połączeniu z opuszczeniem pojazdu i spacerem po mieście - szczególnie w tych miastach, w których wiele zabytków zgromadzonych jest w centrum miasta i gdzie część z nich jest dostępna tylko dla pieszych.
  • Zwiedzanie szlakiem architektury: w wielu miastach podróżnym szczególnie zainteresowanym architekturą City Tours Polska oferuje specjalne wycieczki ze zwiedzaniem szlakiem architektury. W zależności od lokalnych warunków kładziony jest nacisk na różne epoki w historii architektury - od nowożytnych fortec, poprzez historyczne okazałe budowle i fantazyjne budynki w stylu secesyjnym aż po socjalistyczne bloki z wielkiej płyty i nowoczesne wieżowce - wachlarz możliwości jest szeroki. Zwiedzanie szlakiem architektury jest często warte połączenia ze zwiedzaniem wnętrz interesujących budowli.
  • Zwiedzanie szlakiem historii: wycieczki historyczne mogą poruszać - w zależności od warunków danego miejsca i zainteresowań grupy - historię budowy danego miasta i obrazować ją przy pomocy interesujących faktów i zabawnych anegdotek z historii miasta, lub określoną tematykę historyczną. Przykładem takiego tematycznego zwiedzania byłaby wycieczka śladami danej osobowości z historii i kultury lub wycieczka o nieco bardziej egzotycznej tematyce jak na przykład historia prawa karnego, czy historia obyczajów miasta. Zazwyczaj warto połączyć takie zwiedzanie autokarowe ze spacerem po mieście i pieszym zwiedzaniem.
  • Zwiedzanie szlakiem nocnego życia: szczególnym wariantem zwiedzania autokarem jest coraz bardziej popularna wycieczka szklakiem nocnego życia miasta. W jej trakcie lokalny pilot wycieczek przejmuje rolę gospodarza, który pokazuje swoim podopiecznym zalety nocnego życia swojego rodzinnego miasta i jednocześnie czuwa nad ominięciem wszystkich pułapek i niebezpieczeństw ciemności, jakie czyhają na turystów. City Tours Polska pracuje nad rozszerzeniem w bliskiej przyszłości oferty tej wycieczki na wiele polskich miast.

Są Państwo zainteresowani rezerwacją zwiedzania autokarem w jednym z polskich miast? Chcą Państwo skorzystać z doświadczenia naszych profesjonalnych przewodników i pilotów wycieczek, aby autokarem lub minibusem odkryć najważniejsze zabytki wybranego miasta lub poznać konkretny rozdzał z historii miasta i kultury w możliwie szybki i oszczędny sposób? Jeżeli tak, to będziemy się bardzo cieszyć z zapytania, wysłanego na adres . Ponad to: touroperator City Tours Polska oferuje nie tylko wycieczki ze zwiedzaniem autokarami i busami, ale specjalnie dla klientów indywidualnych, rodzin i małych grup także dorożką lub samochodem osobowym z szoferem!