Wynajem autokarów w Polsce

Wynajem autokarów PolskaPolska spółka córka autriackiego touroperatora City Tours umożliwia grupom wycieczkowym szybki i prosty wynajem autokarów z kierowcą w Polsce. Nie ważne, czy szukają Państwo autokaru, aby przewieźć grupę w obrębie jednego miasta (np. Warszawy albo Krakowa, przetransportować z lub na lotnisko (np. na lotnisko w Gdańsku), czy chcą Państwo zorganizować objazdową wycieczkę po mieście lub jego okolicach (np. Poznania lub Wrocławia): City Tours Polska z przyjemnością zorganizuje dla Państwa odpowiedni autokar do przewozu osób i na wycieczki w całej Polsce.

City Tours Polska wraz ze starannie wybranymi przewoźnikami z całej Polski oferuje m. in. autokary z kierowcą na następujące podróże:

  • Przewóz osób: z przyjemnością oddajemy Państwu do dyspozycji autokary odpowiednie do każdego rodzaju przewozu osób w Polsce. W City Tours Polska mogą Państwo wynająć autokar z kierowcą do przewozu osób pomiędzy dwoma wybranymi punktami w obrębie jednego miasta w Polsce lub do transferów lotniskowych z i na każde lotnisko w Polsce, zarezerwować autokar do krajowego przewozu osób lub zamówić pojazd z kierowcą do międzynarodowego transportu osobowego pomiędzy dowolnym miejscem w Polsce, a wybranym miejscem w Europie.
  • Wycieczki autokarem po mieście: autokary City Tours Polska są do Państwa dyspozycji nie tylko do zwykłego przewozu osób, ale także na czas autokarowego zwiedzania każdego polskiego miasta. A jeżeli oprócz transportu chcą Państwo zarezerwować w City Tours Polska również przewodnika, wtedy mają Państwo możliwość kompleksowego zorganizowania wycieczki po mieście, oszczędzając tym samym czas i pieniądze.
  • Wycieczki jednodniowe: w zależności od osobistych życzeń i zainteresowań City Tours Polska z przyjemnością zorganizuje dla Państwa interesujące i przyjemne wycieczki po okolicach wszystkich polskich miast oraz do wszystkich zabytków i destynacji w całej Polsce. U nas mogą Państwo zarezerwować autokary zarówno na wycieczki półdniowe, jak i całodniowe. Poza tym City Tours chętnie zatroszczy się o menu dla grup i pomoże Państwu w zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy w restauracji.
  • Kilkudniowe wycieczki po Polsce: Na koniec nasze autokary z kierowcą są do Państwa dyspozycji także na kilkudniowe wycieczki autokarowe po Polsce i chętnie zabiorą Państwa w podróż z Polski po Europie. Oprócz zwykłego wynajmu autokarów City Tours Polska oferuje także usługi kompetentnych pilotów wycieczek, którzy zatroszczą się, aby Państwa wycieczka w Polsce przebiegła bez zakłóceń, a także pomoże w znalezieniu i rezerwacji noclegów dla grup w Polsce i innych państwach Europy

Jeżeli chcą Państwo wynająć autokar w Polsce, zespół City Tours Polska będzie się bardzo cieszyć z Państwa zapytań. Mogą Państwo kontaktować się z nami pod adresem: , podając szczegóły transportu osób lub wycieczki autokarowej po wybranym mieście. Z przyjemnością doradzimy Państwu we wszystkich sprawach związanych z wynajmem autokarów w Polsce i przygotujemy indywidualną ofertę wynajmu autokaru!