Przewóz osób w Polsce

Przewóz osób Polska Jedną z głównych specjalności touroperatora City Tours jest organizacja przewozu osób autokarami i busami z kierowcą w całej Europie. Z tego względu dzięki zdobytemu know-how i szerokim kompetencjom, także spółka córka City Tours Polska zajmuje się pośrednictwem w wynajmie odpowiednich pojazdów z kierowcą do każdego rodzaju transportu osób w Polsce, jak również do przewozu osób z Polski do wszystkich państw Europy i z całej Europy do Polski. Wszystkie zamówienia transportu osób w Polsce są przy tym realizowane nie przez biuro City Tours Polska w Krakowie, lecz poprzez centralę wynajmu autokarów City Tours w Wiedniu (Austria): dzięki czemu podróżny może skorzystać z całodobowego, wysoko wydajnego systemu rezerwacji, który został wypracowany przez City Tours na podstawie wielu lat doświadczeń. Przewozy osób w Polsce są oczywiście realizowane przez lokalnych przewoźników.

City Tours Polska oferuje między innymi następujące rodzaje transportu osób w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i wszędzie indziej w Polsce:

  • Przewóz osób autokarami: w City Tours Polska mogą Państwo w każdej chwili wynająć komfortowe autokary z kierowcą, aby wykorzystać je do każdego możliwego rodzaju transportu osób w Polsce. Nasze autokary są do dyspozycji między innymi do przewozu osób w mieście, transferów lotniskowych, dalekobieżnego i transkontynentalnego przewozu osób, a także mogą zostać wykorzystane do usług shuttle (wahadłowe kursowanie autokaru), czy standby (rezerwacja autokaru do dyspozycji na określoną liczbę godzin).
  • Przewóz osób minibusami: małe grupy wycieczkowe, składające sie maksymalnie z ośmiu osób, mogą wynająć w City Tours Polska wygodne minibusy z kierowcą, które przewiozą klienta z każdego miejsca w Europie do Polski i z Polski do każdego miejsca w Europie. Oczywiście minibusy City Tours Polska mogą zostać wykorzystane do usług shuttle, transferów lotniskowych, transportu w mieście i innych form regionalnego przewozu osób.
  • Przewóz osób samochodami osobowymi: jeżeli nawet minibus jest za duży dla Państwa grupy, City Tours Polska z przyjemnością zorganizuje transport samochodami osobowymi z szoferem. Przykładowo podstawimy odpowiedni samochód z kierowcą, aby odebrał Państwa z każdego lotniska w Polsce lub zawiózł na dowolnie wybrane lotnisko.
  • Przewóz osób dorożką konną: w niektórych polskich miastach, między innymi w Krakowie, odwiedzający mają możliwość nieco bardziej ekskluzywnych podróży. Kto na przykład chciałby zamówić romantyczny transport z hotelu do opery, w City Tours Polska może zamówić przewóz osób dorożką.

Bliższych informacji dotyczących przewozów, oferowanych przez City Tours Polska, z przyjemnością udzieli nasz zespół pod adresem . Będziemy się bardzo cieszyć, mogąc zorganizować Państwa transport. Z góry gwarantujemy staranną i niezawodną realizację Państwa zamówienia i czekamy na Państwa zapytania!