Noclegi dla grup w Polsce

Hotele PolskaRezerwacja noclegu dla grupy potrafi być zaskakująco tania w Polsce, szczególnie, jeżeli zleca się ją doświadczonemu, lokalnemu touroperatorowi. City Tours Polska deklaruje się jako kompetentny partner, który pomoże znaleźć hotel z najlepszym możliwym stosunkiem cen do usług i zarezerwować w nim pokoje. Tą usługę oferujemy zarówno w połączeniu z rezerwacją wycieczki autokarowej jak również jako pojedynczą usługę bez innych rezerwacji za pośrednictwem City Tours Polska.

Jeżeli są Państwo zainteresowani rezerwacją grupowego noclegu za pośrednictwem polskiej spółki córki touroperatora City Tours, działającego w całej Europie, mają Państwo wybór pomiędzy następującymi miejscami noclegowymi w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Warszawie i innych miastach Polski:

  • Schroniska młodzieżowe: dla wycieczek szkolnych City Tours Polska chętnie zorganizuje noclegi dla grup w schroniskach młodzieżowych lub hotelach i hostelach, kierujących swoją ofertę do grup młodzieżowych.
  • Pensjonaty: podróżnym, potrzebującym trochę spokoju, City Tours Polska z chęcią pomoże w wyborze i rezerwacji odpowiedniego noclegu dla grup w pensjonatach w całej Polsce. Oczywiście zwrócimy uwagę na to, żeby pensjonat był odpowiednio duży lub zarezerwujemy kilka obiektów obok siebie.
  • Hotele rodzinne : małe grupy, które podróżują minibusem, często szukają noclegu w rodzinnych hotelach, posiadających ofertę dla rodzin z dziećmi.
  • Komfortowe hotele: do najpopularniejszej kategorii hoteli w Polsce należą komfortowe hotele, oferujące przede wszystkim noclegi dla grup. Nasi doświadczeni pracownicy i piloci wycieczek posiadają obszerną bazę polskich komfortowych hoteli, odpowiednich do noclegu dla grup wycieczkowych, podróżujących autokarem i z przyjemnością pomogą Państwu w rezerwacji hotelu i organizacji podróży.
  • Luksusowe hotele: także dla podróżnych z wysokimi wymaganiami polski rynek hotelarski oferuje atrakcyjne hotele, które touroperator City Tours Polska może polecić zarówno osobom będącym w delegacji lub uczestniczącym w kongresie, jak również podróżnym o wysokich wymaganiach w kwestii komfortu. Nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w rezerwacji ekskluzywnego noclegu grupowego w trakcie Państwa podróży po Polsce. Ta kategoria hoteli ma niewątpliwą przewagę w postaci zazwyczaj centralnego położenia, tak że nasi przewodnicy bez przeszkód mogą spotkać się grupą w miejscu noclegu i zabrać na wycieczkę ze zwiedzaniem.

Jeżeli chcieliby Państwo zarezerwować nocleg dla swojej grupy poprzez touroperatora City Tours Polska, prosimy o przesłanie zapytania z możliwie jak najdokładniejszym opisem noclegu, jakiego Państwo potrzebują, pod adresem . Nasz wysoko wykwalifikowany i zmotywowany personel z chęcią doradzi Państwu odnośnie dostępnych noclegów grupowych i pomoże przy rezerwacji noclegów dla grup!