Przewodnicy

Przewodnicy PolskaDziałający w całej Europie touroperator City Tours, w przeciwieństwie do większości touroperatorów, powstał z dawnej agencji usług turystycznych. Stąd też wiemy dobrze, jak ważny jest dobry przewodnik, aby cała wycieczka się udała: przewodnik jest często jednym ogniwem łączącym podróżnych z miejscową ludnością ew. kulturą. Jest on ambasadorem swojego kraju i nie tylko daje objaśnienia do zabytków, znajdujących się u celu podróży, ale także umożliwia wgląd w zwyczaje kulturowe w miejscu spędzania urlopu i ułatwia zrozumienie regionalnych i narodowych osobliwości.

Przewodnicy muszą z reguły posiadać szeroką wiedzę o swoim kraju i mieście. Ale City Tours Polska przy wyborze odpowiednich przewodników, którzy oprowadzają po mieście, muzeum lub towarzyszą w wycieczce po okolicach, nie kieruje się tylko wiedzą kulturowo-historyczną: równie ważne jest dla nas, żeby nasi przewodnicy byli w stanie łączyć ciekawe informacje z zajmującymi anegdotkami, tak aby zaoferować podróżnym jak najprzyjemniejsze przeżycie kulturowe. Dlatego sprawdzamy regularnie nie tylko wiedzę i znajomość języków obcych naszych przewodników w Polsce, ale także ich retorykę i - z pomocą informacji zwrotnych, jakie otrzymujemy od naszych klientów - ich oddziaływanie na słuchaczy pod względem przyjemności, jakie daje uczestnictwo w oprowadzaniu każdego rodzaju.

Z City Tours Polska mogą być Państwo pewni, że na miejscu znajdą Państwo odpowiedniego dla danego miejsca i dla danej grupy przewodnika. U nas mogą Państwo zamówić przewodnika na następujące wycieczki w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań i Gdańsk jak również w innych miejscach w całej Polsce:

  • Oprowadzanie po mieście: przewodnicy City Tours Polska z przyjemnością pokażą i opowiedzą o najważniejszych zabytkach i pomnikach w centrum każdego miasta Polski. Oprócz wycieczek w pigułce i ogólnego oprowadzania po starówce w wielu miastach do Państwa dyspozycji są specjalne wycieczki tematyczne. W zależności od miasta oferta oprowadzania po mieście obejmuje od jednej do kilkunastu różnych wycieczek, które w każdej chwili mogą zostać zamówione przez grupę jako prywatne zwiedzanie.
  • Oprowadzanie po muzeum: jeżeli są Państwo zainteresowani zwiedzeniem muzeum razem z profesjonalnym przewodnikiem, to City Tours Polska zapewni Państwu odpowiedniego przewodnika na czas zwiedzania. Największa zaleta zwiedzania muzeum z przewodnikiem jest oczywista: wyboru najważniejszych eksponatów dokonuje profesjonalista; podróżny oszczędza dużo czasu, a ponad to otrzymuje zwięzłe informacje w odpowiednim miejscu.
  • Zwiedzanie miasta autokarem: nasi przewodnicy są także do Państwa dyspozycji w trakcie zwiedzania miasta autokarem. Nieważne, czy chcą Państwo zobaczyć najważniejsze zabytki Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Poznania, Gdańska, czy jednego z innych polskich miast - rezerwacja zawiedzania miasta autokarem z przewodnikiem jest zawsze atrakcyjną możliwością szybkiego i niezawodnego odwiedzenia wszystkich istotnych miejsc i nieominięcia czegoś ważnego. Oczywiście w City Tours Polska mogą Państwo zarezerwować nie tylko przewodnika, ale także odpowiedni pojazd dla Państwa grupy. Więcej na ten temat znajdą Państwo pod "Wynajem autokarów" ew. "Wynajem busów".
  • Wycieczki autokarowe: również jeżeli mają Państwo ochotę na wycieczkę po okolicach jednego z wielu polskich miast, dobrym pomysłem jest zapewnienie sobie towarzystwa kompetentnego przewodnika. W ten sposób mają Państwo gwarancję, że nie ominą Państwo żadnych ważnych zabytków i że profesjonalny przewodnik przejrzyście zaprezentuje Państwu wszystkie istotne fakty. Ponad to lokalny przewodnik jest zawsze osobą kontaktową w sprawie wyboru odpowiedniego menu dla grupy i noclegu w miejscu, będącym celem podróży, gdyż posiada on szeroką wiedzę na ten temat i doświadczenie, jak nikt inny.

Czy przekonaliśmy Państwa o zasadności skorzystania z usług przewodnika w trakcie Państwa wycieczki? Czy chcieliby Państwo otrzymać indywidualną ofertę na oprowadzanie po mieście, muzeum, zwiedzanie miasta autokarem lub wycieczkę w towarzystwie profesjonalnego przewodnika? Touroperator City Tours będzie cieszyć się z Państwa zapytań pod adresem . Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oprowadzania każdego rodzaju w Polsce i zapewnimy odpowiedniego przewodnika dobranego do Państwa zainteresowań!