Kilkudniowe wycieczki autokarowe w Polsce, z Polski i do Polski

Kilkudniowe wycieczki autokarowe PolskaDziałający w całej Europie specjalista z zakresu wycieczek autokarowych City Tours i jego polska spółka córka "City Tours Polska" specjalizują się w organizacji kilkudniowych wycieczek autokarowych dla firm, fundacji, szkół i innych grup wycieczkowych, według indywidualnych życzeń klienta. Z przyjemnością zajmiemy się nie tylko pośrednictwem w wynajmie autokaru na wycieczkę, ale również zapewnimy opiekę kompetentnego pilota wycieczek, który zatroszczy się o administracyjną stronę wycieczki, przewodnika, który oprowadzi Państwa po mieście, muzeum oraz będzie towarzyszyć w zwiedzaniu autokarem, a także zajmiemy się rezerwacją menu grupowego w starannie wybranych polskich restauracjach, noclegów grupowych dla wycieczek oraz wpasowaniem w program interesujących i wartościowych wycieczek jednodniowych po okolicach wszystkich polskich miast.

Poza wycieczkami kilkudniowymi w Polsce, touroperator City Tours Polska jest do Państwa dyspozycji także w kwestiach organizacji wycieczek do Polski oraz z Polski do wszystkich państw Europy. Dzięki ścisłej współpracy z przedsiębiorstwami autokarowymi z całej Europy, biurami turystyki organizującymi zwiedzanie oraz innymi filiami i spółkami córkami touroperatora City Tours w Austrii, Niemczech, Włoszech jak również innych państwach Europy, touroperator City Tours Polska jest niezastąpionym i kompetentnym partnerem w kwestiach organizacji wszystkich wycieczek.

Jeszcze raz krótki zarys najważniejszych usług, które mogą Państwo zarezerwować poprzez touroperatora City Tours Polska:

  • Wynajem autokarów na wycieczki: City Tours Polska z przyjemnością podstawi odpowiedni autokar z kierowcą na kilkudniowe wycieczki w Polsce, jak również z Polski i do Polski. Dla mniejszych grup wycieczkowych mogą Państwo wynająć w City Tours Polska odpowiednie minibusy.
  • Piloci wycieczek kilkudniowych: touroperator City Tours Polska z przyjemnością oddaje Państwu do dyspozycji kompetentnych pilotów wycieczek, którzy będą Państwu towarzyszyć w trakcie wycieczki w Polsce i zatroszczą się o jej sprawny przebieg.
  • Przewodnicy wycieczek: ponieważ wiemy, że sukces kilkudniowej wycieczki autokarowej zależy w dużej mierze od właściwego przewodnika, oddajemy do Państwa dyspozycji niezawodnych, interesujących i wykształconych przewodników na czas zwiedzania miasta, muzeum lub zwiedzania autokarem.
  • Menu dla grup: z przyjemnością zatroszczymy się także o wyżywienie Państwa grupy w trakcie wycieczki kilkudniowej. Umożliwiamy wybór z dużej oferty śniadań, branchów, obiadów, podwieczorków i kolacji w starannie wybranych restaracjach i knajpach w całej Polsce. Z nami mogą Państwo szybko i prosto zarezerwować optymalny posiłek dla Państwa grupy.
  • Noclegi dla grup w trakcie wycieczek kilkudniowych: poprzez touroperatora City Tours Polska grupy wycieczkowe mogą zarezerwować także noclegi na czas swojej wycieczki. W całej Polsce pośredniczymy, w zależności od potrzeb danej grupy, w rezerwacji schronisk młodzieżowych, pensjonatów, hoteli i innych form noclegu.

Jeżeli potrzebują Państwo dalszych informacji turystycznych i/lub kulturalnych na potrzeby swojej wycieczki w Polsce lub z i do Polski, touroperator City Tours Polska jest zawsze do Państwa dyspozycji. Między innymi możemy zająć się rezerwacją biletów do muzeów, teatrów i na koncerty, zamówieniem wycieczki łódką, kolejką turystyczną, jak również organizacją wycieczek motywacyjnych. Niezależnie od tego, jakich usług turystycznych Państwo potrzebują, prosimy bez wahania wysyłać zapytania do City Tours Polska. Będziemy cieszyć się ze wszystkich wiadomości, wysłanych pod !