Menu dla grup w Polsce

Gruppenmenüs PolenTradycyjna polska kuchnia ma wiele do zaoferowania: zaczynając od pierogów, aż po żurek podawany w chlebie - wybierając się do tradycyjnej polskiej restauracji należy przygotować się na wiele smacznych niespodzianek. Jednak planując np. kilkudniową wycieczkę autokarowąpo Polsce, jak można mieć pewność, że znajdzie się miejsce do zjedzenia smacznego posiłku bez przepłacania za niego? Najprostszym rozwiązaniem jest pozostawienie tego razem z resztą organizacji wycieczki fachowemu zespołowi lokalnego touroperatora!

Dzięki City Tours Polska, spółce córce działającego w wielu krajach touroperatora City Tours, mogą Państwo zarezerwować posiłek dla swojej grupy w najlepszych polskich restauracjach i kawiarniach w korzystnych cenach - szczególnie wtedy, gdy zlecą Państwo firmie City Tours Polska organizację swojej kilkudniowej lub jednodniowej wycieczki, jak również jako pojedyńczą usługę, nie rezerwując innych usług turystycznych w City Tours.

W City Tours Polska mają Państwo wybór pomiędzy następującymi rodzajami posiłków dla grup w restauracjach i lokalach w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i innych miastach w Polsce:

  • śniadania: Jeżeli w cenie noclegu dla Państwa grupy nie jest zawarte śniadanie, City Tours Polska z przyjemnością pomoże Państwu w zorganizowaniu smacznego i przystępnego cenowo śniadania w restauracji lub kawiarni w pobliżu Państwa hotelu.
  • Brunch: późne śniadanie, a może wczesny obiad? Liczne polskie restauracje oferują szczególnie w niedziele i święta specjalny brunch. City Tours Polska z przyjemnością pomoże Państwu w rezerwacji odpowiedniego brunchu w lokalach w całej Polsce.
  • Obiad: po męczącym zwiedzaniu autokarem nie może zabraknąć obfitego obiadu. Nasi klienci często decydują się także na menu obiadowe w połączeniu z wycieczkami po Polsce. Rzeczywiście w ten sposób mogą zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze. Dlatego właśnie City Tours Polska szczególnie specjalizuje się w organizacji menu obiadowego dla grup turystycznych.
  • Prowiant: szczególnie w ramach przewozu osób na długich odcinkach, często zamiast obiadu w restauracji, warto zamówić prowiant, który może być spożyty w trakcie jazdy lub w czasie postoju. Piloci wycieczek z City Tours Polska są zawsze chętni, aby podczas przygotowań do przewozu lub wycieczki zorganizować również prowiant dla grupy i rozdać każdemu uczestnikowi na pokładzie autokaru.
  • Podwieczorek: popołudniowy podwieczorek może stanowić przyjemne dopełnienie jednodniowej wycieczki oraz tworzyć miły kontrapunkt dla programu zwiedzania z profesjonalnym przewodnikiem. City Tours Polska z przyjemnością pomoże Państwu w indywidualnym wyborze ciast i deserów, jak również odpowiedniego lokalu.
  • Kolacja: rówienież w przypadku kolacji grupa może zaoszczędzić wiele cennego czasu i pieniędzy, jeżeli w restauracji nie zamawia dań z karty, lecz korzysta z menu dla grup. City Tours Polska przygotowało we wszystkich polskich miastach szeroki wybór menu dla grup i z przyjemnością zaaranżuje dla Państwa indywidualną kolację.

Potrzebują Państwo posiłku dla grupy w trakcie pobytu w jednym z polskich miast? City Tours Polska z przyjemnością zaaranżuje dla Państwa odpowiednie menu w restauracjach i kawiarniach w całej Polsce. Czekamy na Państwa zapytania pod adresem i z chęcią Państwu doradzimy!